ארזתם לבד? איך למצוא טיסות לחו"ל במחירים זולים – טיפים והמלצות

החלטתם על יעד לחופשה הבאה שלכם? עכשיו רק נשאר למצוא טיסות ועדיף כמה שיותר לטוס בזול.
מאחר ובדרך כלל עלות הטיסה היא העלות המשמעותית ביותר של הטיול, כמו כל הישראלים, גם כשאנחנו מתכננים את החופשה בחו"ל אנחנו מחפשים את הטיסות הזולות ביותר שניתן.

ריבוי חברות התעופה שיוצאות ונכנסות לישראל מאפשרות לעשות השוואת מחירים ולהשיג כרטיסים במחירים מצחיקים, לא רק ליעדים באירופה אלא גם ליעדים רחוקים כמו ניו זילנד אוסטרליה או מרכז אמריקה.

לכל חברות התעופה יש אפשרות הזמנה מאוד פשוטה באינטרנט ואם אין לכם תאריך קבוע לטיסה, תוכלו לבקש שמנוע החיפוש להציג לכם את המחירים הכי זולים שניתן למצוא במהלך החודש.

חשוב לשים לב שלא תמיד הכרטיסים כוללים עלות מזוודה (בלואו קוסט בדרך כלל לא) ולכל חברה יש את ההגדרות שלה לגודל המזוודה שאיתה ניתן לעלות למטוס, אז אחרי שבחרתם חברת תעופה, מומלץ מאוד להסתכל באתר החברה כדי לראות את גודל המזוודה ניתן לקחת למטוס.

קראו טיפים איך לארוז ביעילות ולטוס בזול

כדי שלא תאלצו לשלם קנסות לפני העלייה לטיסה (ואז הזול יעלה ביוקר), ריכזנו לכם את חברות הלואו קוסט הפופולאריות שטסות בזול מישראל ליעדים באירופה ואת גדלי המזוודות שהם מאפשרות לעלות למטוס:

אל על - כרטיסים מוזלים

חברת אל על

גודל תיק יד שניתן לקחת בטיסות אל על הוא עד אורך 56 ס"מ, עד רוחב 45 ס"מ ועד עומק 25 ס"מ. המידות האלו  כוללות גלגלים, ידיות, כיסי צד וכו'

פרטים נוספים באתר החברה

חברת wizzair - טיסות מוזלות

חברת Wizzair

חברת תעופה הונגרית שמפעילה בדרך כלל טיסות זולות לבודאפשט מישראל, מאפשרת לעלות למטוס עם תיק יד שגודלו רוחב עד 40 ס"מ אורך עד 30 ס"מ ועומק עד 20 ס"מ שיכנס מתחת לכסא הנוסע  40X30X20 ס"מ.

נוסעים שרוכשים כרטיסי עלייה מועדפת יכולים לקחת גם מזוודת טרולי במידות: אורך עד 55 ס"מ, רוחב עד 40 ס"מ עומק עד 23 ס"מ, המידות האלו כוללות גלגלים, ידיות, כיסי צד וכו'

פרטים נוספים באתר החברה

חברת EasyJet - טיסות מוזלות

חברת EasyJet

חברת התעופה האנגלית מפעילה טיסות מוזלות למגוון יעדים באירופה מישראל, מאפשרת לעלות למטוס עם מזוודת טרולי במידות: אורך 56 ס"מ, עד רוחב 45 ס"מ ועד עומק 25 ס"מ. המידות האלו  כוללות גלגלים, ידיות, כיסי צד וכו'.

פרטים נוספים באתר החברה

חברת Aegean - טיסות מוזלות

חברת Aegean Airlines

חברת התעופה היוונית מפעילה טיסות מישראל למגוון יעדים באיי יוון מאפשרת לעלות למטוס עם מזוודת טרולי במידות: אורך 56 ס"מ, עד רוחב 45 ס"מ ועד עומק 25 ס"מ. המידות האלו  כוללות גלגלים, ידיות, כיסי צד וכו' וגם תיק יד קטן.

פרטים נוספים באתר החברה

חברת Ryanair - טיסות מוזלותחברת Ryanair

חברת התעופה האירית מפעילה טיסות זולות מישראל למגוון יעדים מאפשרת לעלות למטוס עם תיק יד במידות רוחב עד 40 ס"מ אורך עד 25 ס"מ ועומק עד 20 ס"מ שיכנס מתחת לכסא הנוסע.
לנוסעים עם כרטיסים מועדפים מזוודת טרולי במידות: אורך עד 55 ס"מ, רוחב עד 40 ס"מ ועומק עד 20 ס"מ. המידות האלו  כוללות גלגלים, ידיות, כיסי צד וכו' וגם תיק יד קטן שנכנס בתא מעל הכסא.

פרטים נוספים באתר החברה

* גדלי המזוודות המוצגים הם לייעוץ בלבד ובאחריות הנוסע לוודא באתר של חברת התעופה אם לא היו שינויים בגדלים לפני הטיסה.

איך לחפש טיסות במחירים זולים?

הדרך הכי נוחה לחפש טיסות זולות היא על ידי מנועי חיפוש ייעודיים, ישנם מגוון רחב של מנועי חיפוש שמאפשרים לעשות השוואת מחירים כדי למצוא טיסות זולות, אנחנו ממליצים על המנוע חיפוש של Jetradar, שמציע את המחירים הטובים ביותר.

לא רואים את טופס החיפוש לחצו כאן

מנקים את הדפדפן ומקבלים טיסות במחירים זולים

לפני שמתחילים לחפש טיסות כדי לפתוח את הדפדפן במצב של "גלישה בסתר" (incognito).

האתרים שבהם אנחנו משתמשים כדי לחפש טיסות במחירים מוזלים שומרים את הפעולות שאנחנו מבצעים כאשר אנחנו גולשים באתר שלהם (בשפה המקצועית "קוקיז") בתוך הדפדפן וכאשר אנחנו חוזרים לאתר הם כבר יודעים מה חיפשנו ומעלים את המחיר.

אם נשתמש במצב גלישה בסתר, נתוני הגלישה ימחקו לאחר שאנחנו יוצאים מהאתר וכשנחזור זה יהיה כאילו אנחנו בפעם הראשונה באתר, וכך גם המחירים יהיו יותר זולים.

איך להגיע למצב גלישה בסתר:

גלישה בסתר בדפדפן כרום

בדפדפן כרום – נלחץ על הגדרות, (ה 3 נקודות שמופיעות בצידו הימני או השמאלי של הדפדפן תלוי בגרסה שלכם) ונבחר באפשרות חלון גלישה בסתר חדש או עם קיצור המקלדת Ctrl+Shift+N

גלישה בסתר בדפדפן פיירפוקס

בדפדפן FireFox – נלחץ על הגדרות, (ה 3 הפסים שמופיעים בצידו הימני או השמאלי של הדפדפן תלוי בגרסה שלכם) ונבחר באפשרות חלון פרטי חדש או עם קיצור המקלדת Ctrl+Shift+P

גלישה בסתר בדפדפן אקספלורר

בדפדפן Internet Explorer – נלחץ על הגדרות
(ה 3 הנקודות לרוחב שמופיעים בצידו הימני או השמאלי של הדפדפן תלוי בגרסה שלכם) ונבחר באפשרות חלון פרטי חדש (inPrivate window)

גלישה פרטית בדפדפן ספארי

בדפדפן ספארי – נלחץ על הגדרות (גלגל השיניים שמופיע בצידו הימני או השמאלי של הדפדפן תלוי בגרסה שלכם) ונבחר באפשרות גלישה פרטית ( Private Browsing)

מעקב אחרי כרטיסים מוזלים בחברות התעופה:

כדי לשים לב, שחברות תעופה שמציעות טיסות במחירים מוזלים, כמו איזיג'ט (Easyjet) או ריינאר (Ryanair) נוהגות לפתוח מכירת כרטיסים מוקדמת לפי עונות השנה כמה חודשיים קודם, בשעות הראשונות המחירים שמתפרסמים יכולים להיות זולים משמעותית מהמחירים הרגילים.

אז למשל, אם אתם מתכננים מראש נסיעה לחו"ל בעונה מסוימת כדי להירשם באתרי החברות ולקבל התראות במייל כאשר נפתחים מכירות הכרטיסים לעונה שבא אתם מעוניינים לטוס בזול.

אפשר להגיע למחירים נמוכים בעשרות אחוזים מהמחירים הרגילים שהייתם יכולים לקבל אם הייתם רוכשים ברגע האחרון.